W dniach 29-31 lipca braliśmy udział w targach Cosmoprof North America w Las Vegas, które odbyły się w Mandalay Bay Convention Center. Nasze stoisko mieściło się w pawilonie z produktami profesjonalnymi pod numerem 17145.
Targi Cosmoprof North America to największa impreza kosmetyczna w Ameryce Północnej, z przewagą kosmetyki profesjonalnej do ciała. Podczas trwających 3 dni targów wystawcy mogą zapoznać się z najnowszymi produktami, technologiami  oraz trendami w świecie kosmetycznym, wziąć udział w licznych seminariach i konferencjach, a także w przygotowanym przez organizatorów programie match-makingowym.

Targi zawsze dają możliwość nawiązania nowych kontaktów, spotkania potencjalnych klientów, z którymi później prowadzone są rozmowy biznesowe.

Odwiedzając nowe miejsca podczas wyjazdów na targi, zawsze interesujemy się czym charakteryzuje się dane miasto. Okazuje się, że Las Vegas to najbardziej zaludnione miasto w amerykańskim stanie Nevada, w hrabstwie Clark. Na świecie kojarzone jest przede wszystkim z grami hazardowymi, zakupami oraz wyszukanymi restauracjami i luksusowymi hotelami Las Vegas, które samo siebie określa mianem Światowej Stolicy Rozrywki, słynie z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji.