Konkurs Qltowy Kosmetyk 2016


     

           Chcielibyśmy poinformować, że Firma Dermaglin brała udział w konkursie „Qltowy Kosmetyk 2016”, a BIO Maseczka Oczyszczająco-odżywcza dla mężczyzn została nominowana do kategorii „Kosmetyki Męskie – Pielęgnacja i Higiena”. Produkt ten został także dobrze przyjęty i oceniony przez członka jury, dziennikarza TVN, Marcina Prokopa. W specjalnym dodatku do magazynu „Kosmetyki” (czerwiec i lipiec 2016r) mogliśmy przeczytać w wypowiedzi Marcina Prokopa o wielu kosmetykach, a także przychylną opinię na temat Maseczki Oczyszczająco-odżywczej dla mężczyzn. Ponadto kolejny członek jury, aktorka, Jolanta Fraszyńska w kategorii „Kosmetyki do pielęgnacji twarzy” wyróżniła w swojej wypowiedzi Maseczkę Regenerującą firmy Dermaglin. W swojej opinii napisała „Maska regenerująca firmy Dermaglin – jest świetna, nawilża, wygładza, skutecznie poprawia koloryt skóry”. 

Tego roku nie tylko konkurs obchodził jubileusz swojego 20-lecia, ale także organizujący go magazyn „Kosmetyki
W składzie 11-osobowego Jury byli :

MAGDALENA GROSZEWSKA, ekspert ds. urody i kosmetyki
KATARZYNA GIDLEWSKA, client director, AC Nielsen Polska
ANNA ORŁOWSKA, właścicielka Make Up Studio, wizażystka TVN Style
KAROLINA MALINOWSKA, dziennikarka, modelka i mama
dr BARBARA WALKIEWICZ-CYRAŃSKA, prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, właścicielka kliniki Centrum Viva-Derm
JOLANTA FRASZYŃSKA, popularna aktorka filmowa i teatralna
PAWEŁ WOCH, dyrektor zarządzający sieci drogerii Laboo
MARCIN PROKOP, dziennikarz TVN
w imieniu redakcji magazynu Kosmetyki: redaktor naczelna MAJA MARKLOWSKA-DZIERŻAK, przewodnicząca jury, DANA DOMINOWSKA, dyrektor działu reklamy i MARZENA DĄBROWSKA, specjalista ds. reklamy.

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy wyróżnieni przez Jury, a nasz produkt został nominowany. W konkursie bierze udział kilkadziesiąt firm,  a więc konkurencja jest dosyć spora. Mimo to udało się zdobyć pozytywne opinie od Jury za co serdecznie dziękujemy !