Dermaglin - Kosmetyki naturalne

Zadbaj o zdrowy blask swojej skóry z naszą odżywczą linią pielęgnacyjną. Nasze naturalne kosmetyki do twarzy i ciała Dermaglin posiadają w składzie zieloną glinkę kambryjską, która wykazuje wiele niezwykłych właściwości. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, jednocześnie nie podrażniając i nie wysuszając delikatnej skóry. Nasze naturalne maseczki stanowią więc skuteczne wsparcie w walce ze zmianami trądzikowymi.

Kosmetyki Dermaglin powstały na bazie glinki zawierającej wiele cennych, naturalnych składników mineralnych. Zawarty w nich miód, aloes, rumianek czy olej jojoba delikatnie, ale skutecznie przywraca cerze odpowiedni poziom nawilżenia, a także koi ją i regeneruje. Zestaw cennych wartości odżywczych zamknęliśmy w formie maseczki do twarzy, odżywki oraz mydła dermatologicznego.

Kosmetyki mineralne do ciała Dermaglin korzystają z dobrodziejstw świata roślin i ziół. Chętnie sięgamy po olejek różany, arnikę, węgiel aktywny, a także oczar wirginijski i kolagen. Zapraszamy do naszego świata glinkowych produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała.

Naturalne kosmetyki 100% zielona glinka kambryjska
Baza naszych produktów ZIELONA GLINKA KAMBRYJSKA
Bazą masek jest zielona glinka kambryjska – jeden z najcenniejszych naturalnych surowców kosmetycznych. Zielona glinka kambryjska wydobywana z wyjątkowo czystego ekologicznie rejonu Zatoki Fińskiej, zawiera w swoim bogatym składzie m.in: związki krzemu, siarki, wapnia, magnezu, fluoru, sodu, potasu, selenu, molibdenu, cynku i tytanu. Czytaj więcej
NASZE KOSMETYKI ZAWIERAJĄ NATURALNE SKŁADNIKI SKŁADNIKI
Rumianek

Wodne wyciągi z rumianku działają przeciwzapalnie, łagodząco, antyseptycznie, przeciwutleniająco. Stosowany jest w stanach zapalnych skóry, egzemach, przy leczeniu trądziku.

Wyjątkowe właściwości rumianku
Olej Jojoba

Jest dobrze wchłaniany przez skórę, nawilża nie pozostawiając tłustej okluzji na skórze. Przyspiesza regenerację naskórka, łagodząc i kojąc stany zapalne. 

Aloes

Działa bakteriobójczo, likwiduje stany zapalne skóry lecząc zmiany trądzikowe. Dodatkowo nawilża, wchłania się w głębokie warstwy naskórka nadając sprężystość skórze. 

Miód

Jest syropowatą cieczą o nieocenionych właściwościach nawilżających, oczyszczających i wygładzających naskórek. 

Miód to pasieka


Zobacz więcej składników

Maseczki Dermaglin

Gdzie jesteśmy
Nasi odbiorcy
Ukraina
Rumunia
Estonia
Rosja
Usa
Węgry
Litwa
Hiszpania
Kuwejt
Łotwa
Anglia
Arabia S.
Chile
Aktualności
Zielarskie Trendy Zielarskie Trendy 02-03.2021

Z największą przyjemnością informujemy, że firma DERMAGLIN jest ambasadorem Zielarskich Trendów 02-03.10.2021, wydarzenia organizowanego przez Polską Grupę Zielarską oraz Polską (...)

KONTAKT
Dermaglin - Hanna Iwona Kordiasz

Mańkowo 36D
09-411 Biała

Telefon

+48 (24) 365 98 33