Aktualności

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego nie zamykamy się na otaczający nas świat i nie skupiamy wyłącznie na produkcji oraz sprzedaży internetowej naturalnych maseczek przygotowywanych na bazie zielonej glinki kambryjskiej. Bardzo dbamy również o promowanie innowacyjnych kosmetyków dostępnych w ofercie Dermaglin, stąd regularnie uczestniczymy w ważnych wydarzeniach branżowych, z pełnym zaangażowaniem popularyzując markę na arenie międzynarodowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek i Klientów chętnie dzielimy się też najważniejszymi informacjami z życia firmy oraz spostrzeżeniami, regularnie uzupełniając zakładkę “Aktualności” o nowe wpisy. Zaglądając tutaj dowiesz się, jakie wyróżnienia oraz nagrody otrzymały kosmetyki mineralne Dermaglin w ostatnim czasie, a także bliżej poznasz założycielkę marki. Twoją uwagę z pewnością przyciągną organizowane konkursy, w których, jeżeli tylko zechcesz, możesz wziąć udział. Aktualne i atrakcyjnie przedstawione w tej zakładce wiadomości branżowe sprawią, że jeszcze bardziej docenisz BIO maseczki do twarzy i ciała opracowane na bazie zielonej glinki kambryjskiej.

Skorzystaj więc z naszego zaproszenia, zatrzymaj się tutaj na dłużej i poznaj fascynujący świat unikatowych kosmetyków naturalnych Dermaglin.


Konkurs Konkurs na Ambasadorkę marki

Dermaglin startuje z konkursem na Ambasadorkę marki!   Chcesz zostać Ambasadorką marki Dermaglin, a jednocześnie przeżyć ekstra przygodę i świetny długi weekend (...)

1% podatku 1% podatku

Możesz uczynić świat odrobinę lepszym. Jest coś, co możesz zrobić w 5 minut, bez ponoszenia żadnych kosztów.  Pomaganie innym jest podstawową (...)