Pozostałe produkty

POZOSTAŁE PRODUKTY

Marka Dermaglin oferuje kompleksową pielęgnację ciała, bazując na zielonej glince kambryjskiej oraz zawartych w niej cennych składnikach mineralnych. Zawierają ją nasze naturalne mydła dermatologiczne, których jakość i bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty. Działają absorbująco na skórę, doskonale ją oczyszczając i wzbogacając w wiele cennych makro – i mikroelementów.


Oferujemy także preparaty myjące z węglem aktywnym, którego zadaniem jest usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry. Składnik ten wykazuje właściwości antybakteryjne, złuszczające i przeciwzapalne. Jest więc skutecznym sprzymierzeńcem osób zmagających się ze zmianami trądzikowymi.


Jeśli chcesz zadbać o kondycję swoich włosów, wybierz nasze naturalne szampony, odżywki oraz maseczki do skóry głowy. Zawarta w nich glinka przywraca równowagę wodno-lipidową, odżywia i regeneruje. Jej cenne minerały zapobiegają podrażnieniom i nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry głowy. Zapomnij o przesuszonych i pozbawionych blasku kosmykach, a przywitaj sprężyste, gładkie i lśniące pasma.

MYDŁO DERMATOLOGICZNE Z WĘGLEM AKTYWNYM
#ZIELONE MYDŁO DERMATOLOGICZNE

Maseczka Do Skóry Głowy
Maseczka do stóp ze skłonnością do pocenia

#ZIELONY SZAMPON #DERMATOLOGICZNY
#ZIELONA ODŻYWKA #REGENERUJĄCA