O firmie

Od 18 lat tworzymy markę Dermaglin w zgodzie z prostą filozofią ,,ulepić zdrowie z glinki" konsekwentnie pielęgnując połączenie natury, zdrowia i piękna. Jesteśmy liderem w wydobyciu i przetwarzaniu najcenniejszej z glinek - zielonej glinki kambryjskiej i jako jedyni w Europie tworzymy kosmetyki na jej bazie. Od lat budowany wizerunek marki oparty jest na oryginalnych innowacyjnych recepturach oraz specjalnej technologii synergicznego połączenia zielonej glinki kambryjskiej z cennymi wyciągami ziołowymi, co czyni nasze kosmetyki unikatowymi i innowacyjnymi na skalę światową. Misją naszej firmy jest produkcja najwyższej jakości kosmetyków z zielonej glinki kambryjskiej z zachowaniem naturalności i prostoty składów. Uważamy, że każdy zasługuje na możliwość stosowania bezpiecznych naturalnych zdrowych produktów. Nasze produkty powstają w nowoczesnej fabryce spełniającej najwyższe standardy produkcji GMP, a ich jakość potwierdzają liczne badania i certyfikaty oraz prestiżowe nagrody na międzynarodowych imprezach targowych. Przede wszystkim spektakularne działanie produktów Dermaglin doceniają internauci przyznając wysokie noty na portalach społecznościowych.

 

Naturalne kosmetyki mineralne na bazie zielonej glinki kambryjskiej

 

Starannie opracowane, innowacyjne receptury naszych kosmetyków to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy cenią sobie unikalne i delikatne dla skóry produkty. Wykorzystanie naturalnych zasobów, czyli zielonej glinki kambryjskiej bogatej w składniki mineralne, a także wyciągów roślinnych, pozwala nam perfekcyjnie wpisać się w obecnie coraz popularniejszy trend odwrotu od masowej, industrialnej produkcji. Tym samym tworzone przez nas autorskie receptury BIO maseczek do twarzy oraz ciała, mydeł dermatologicznych, szamponów, a także odżywek opierają się na zupełnie wyjątkowych składnikach najwyższej jakości, przez co są bardzo pozytywnie odbierane przez Klientów.

 

Charakteryzująca się szczególnymi właściwościami zielona glinka kambryjska pozyskiwana przez nas w czystym mikrobiologicznie rejonie Zatoki Fińskiej, ekstrakty roślinne, kolagen, kwas hialuronowy, węgiel aktywny – tak niewiele trzeba, aby przekazać skórze wszystko to, co najlepszego ma do zaoferowania natura. Dlatego właśnie opracowując mineralne kosmetyki do ciała i twarzy Dermaglin dbamy o to, aby w pełni wykorzystać jej zasoby, a skład maseczek, mydeł dermatologicznych, odżywek oraz szamponów, komponujemy tak, aby zawierał jak najwięcej odżywczych składników. Jakość naszych jedynych takich w Europie, bazujących na zielonej glince kambryjskiej produktów determinowana jest głównie przez obecność najcenniejszych minerałów takich jak krzem, magnez, wapń czy selen, zaś całości dopełniają m.in. ekstrakty roślinne, tworząc wyjątkowy, bioaktywny kompleks.

 

Moc minerałów - glinka kosmetyczna do twarzy oraz ciała

 

Nasze innowacyjne kosmetyki produkowane są wyłącznie z naturalnych składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł, o co bardzo skrupulatnie dbamy od samego początku istnienia firmy. Właśnie dlatego dostępne w katalogu Dermaglin maseczki na bazie zielonej glinki kambryjskiej, a także szampony, odżywki i mydła, to propozycje dla kobiet i mężczyzn w pełni wykorzystujące moc minerałów i wyciągów roślinnych, co stanowi zupełnie nową jakość w branży kosmetycznej.

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia